بخش زنان
بخش زنان در فاز یک راه اندازی می گردد. یکی از اهداف مهم این بخش، غربالگری دوره ای و تشخیص و درمان بموقع سرطان در زنان می باشد.
بخش ارتوپدی
این بخش در فاز یک بیمارستان راه اندازی می گردد و شامل کلینیک ارتوپدی و عمل های جراحی مربوطه می باشد.
بخش داخلی
این بخش در فاز یک بیمارستان راه اندازی می گردد که شامل کلینیک داخلی، غدد و بستری داخلی می باشد که بخش وسیعی از بیماری ها را پوشش می دهد.
بخش اورژانس
این بخش در فاز یک بیمارستان تاسیس می گردد. بخش اورژانس با کادر پزشکی و پرستاری ورزیده و محیطی استاندارد همراه با دکور آرامش بخش آمادگی خدمات حداکثری، سریع و بموقع به بیماران عزیز را دارا می باشد.
بخش قلب و عروق
این بخش در دو فاز یک و دو راه اندازی می گردد. اتاق عمل، مراقبت های ویژه در فاز یک و بخش ccuو post ccu در فاز دو راه اندازی خواهد شد.
بخش اورولوژی
این بخش در فاز یک و با تجهیزات کامل و بروز از قبیل سیستوسکوپ و سنگ شکن، راه اندازی می گردد. جراحی و درمان بیماران کلیوی و ناراحتی های ادراری، نازایی و ناراحتی های اندام تناسلی آقایان از تخصص این بخش است.
بخش دندانپزشکی
این بخش در فاز یک و با شش یونیت راه اندازی خواهد شد. خدمات ترمیمی، زیبایی، پروتز و اطفال در این بخش ارائه می گردد.
بخش نفرولوژی
تاسیس این بخش در فاز یک صورت می گیرد. کلینیک درمانی بیماران کلیوی و انجام دیالیز از اهداف این بخش می باشد.
آزمایشگاه پاتوبیولوژی
انجام کلیه آزمایش های روتین پزشکی، پاتولوژی و ژنتیک در این بخش صورت می گیرد. این بخش در فاز یک بیمارستان راه اندازی می گردد.
بخش پوست
راه اندازی این بخش در فاز یک بیمارستان می باشد. درمان بیماری های پوستی، جدیدترین متدهای زیبایی و تناسب اندام  از خدمات قابل ارائه در این بخش می باشد.
بخش ENT
بخش گوش و حلق و بینی در فاز یک راه اندازی می گردد که شامل کلینیک ENT و بیماری های مربوطه همچنین جراحی های زیبایی می باشد.
کلینیک اطفال
کلینیک اطفال در فاز یک راه اندازی می گردد. بیمارستان آرین در تلاش است تا  محیط مناسبی را برای معاینات اطفال و کودکان فراهم نماید.
بخش رادیوتراپی
این بخش در فاز سه بیمارستان راه اندازی می گردد که شامل دو دستگاه تموتراپی و یک دستگاه سیتی سمیلاتور می باشد. درمان بیماران نیازمند رادیوتراپی در این بخش صورت می گیرد.
بخش ICU
این بخش در فاز یک بیمارستان راه اندازی می گردد و با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب پرستاری آماده انجام خدمات ویژه به بیماران می باشد.
بخش تصویربرداری
این بخش در فاز دوم بیمارستان و با خدمات ام آر آی، سیتی اسکن و تراکم استخوان راه اندازی خواهد شد.
بخش گوارش
در این بخش فوق تخصصی با بهره گیری از متخصصین گوارش و بروزترین تجهیزات آندوسکوپی، کولونوسکپی و اندوسونو خدمات درمانی صورت می گیرد.
رادیولوژی و سونوگرافی اورژانس
این بخش پس از راه اندازی در فاز اول، آماده ارائه خدمات رادیولوژی دیجیتال و سونوگرافی بصورت 24 ساعته می باشد.
بخش انکولوژی
اقدامات این بخش شامل تشخیص و درمان سرطان با استفاده از روش های جراحی، شیمی درمانی، پرتودرمانی و پیگیری های بعد از درمان می باشد. این بخش در فاز اول راه اندازی می گردد.
بخش ریه
برای درمان بیماران ریوی نظیر آسم، آلرژی عفونت های ریوی و … در این بخش صورت می گیرد. همچنین از دستگاه برنکوسکوپی برای تشخیص بهتر بیماری استفاده می شود. در فاز اول راه اندازی می گردد.
بخش فیزیوتراپی
درمان و بهبود بیماران با اختلالات عصبی، ماهیچه ای- اسکلتی توسط تجهیزات مکانیکی، الکتریکی و لیزر و همچنین مانورهای دستی و تمرینات ورزشی صورت می گیرد. این بخش در فاز اول راه اندازی می گردد.
بخش پزشکی هسته ای
تشخیص و درمان بیماری ها در این بخش با استفاده از مواد رادیواکتیو (با مقدار بی خطر)  صورت می گیرد. در این روش با استفاده از دستگاه گاما- کمرا جهت تصویربرداری استفاده می شود. راه اندازی این بخش در فاز سوم می باشد.
کلینیک درد
راه اندازی کلینیک درد در فاز اول بیمارستان صورت می گیرد. از خدمات این بخش تسکین دردهای مزمنی است که با روش های متداول درمان نمی شوند و گاهی نیاز به روش های مداخله ای دارند. نظیر دردهای عضلانی، اسکلتی، گردن، لگن، سرطان، ستون مهره ها و …
بخش مغز و اعصاب
بررسی و درمان بیماری های سیستم عصبی نظیر صرع، میگرن، سرگیجه، آلزایمر، پارکینسون، اختلالات سطح هوشیاری در این بخش و پس از راه اندازی فاز اول بیمارستان صورت می گیرد.
بخش CCU
این بخش پس از راه اندازی در فاز دوم، آماده ارائه خدمات فوری و ویژه به بیماران قلبی حاد را دارد.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH